Jaki Dolny Śląsk masz w sobie ?

TWÓJ WYNIK TO: Wpływowe Hydropolis

Lubisz dyskutować i nie masz problemu, by przekonywać ludzi do swoich racji. Robisz to zawsze z dużym wyczuciem i wdziękiem, dlatego masz duże grono przyjaciół i znajomych, dla których jesteś autorytetem w różnych życiowych kwestiach.

Na pewno więc bez problemu namówisz ich, byście wybrali się chociaż na jedno z wydarzeń, o których możesz poczytać poniżej.

nasze propozycje

Twoje wydarzenia

Wstęp biletowany

XXXIII Memoriał Marka Petrusewicza 

Wrocław

paź27
paź28

Memoriał Marka Petrusewicza to zawody z ponad 30-letnią tradycją. Odbywają się corocznie we Wrocławiu, by upamiętnić pierwszego polskiego Rekordzistę Świata. Na starcie gromadzą najwybitniejszych pływaków z Polski i Europy.

Wstęp wolny

Dolnośląski Kongres Kultury 

Wrocław

paź13
paź14

Dolnośląski Kongres Kultury to spotkanie złożone z sesji plenarnych, tematycznych, warsztatów, prezentacji, debat i wykładów. Kongres integruje środowiska artystów, kadr kultury, akademików, administracji samorządowej, polityków i działaczy.

Wstęp biletowany

„Stascha, czyli płomień w oddechu” – spektakl o Stanisławie Przybyszew...

Wrocław

paź12
paź13

Spektakl biograficzny na podstawie listów legendarnej pisarki międzywojnia Stanisławy Przybyszewskiej, w reżyserii Marcina Czerwińskiego (czervo_01), przywraca tę radykalną postać współczesnej publiczności.