Jaki Dolny Śląsk masz w sobie ?

TWÓJ WYNIK TO: Oświecony Ostrów Tumski

Konsekwentnie inwestujesz w rozwój osobisty. Wyznajesz regułę, że człowiek uczy się przez całe życie. Nie zatrzymujesz się w miejscu – pochłaniasz nowe książki, eseje, publikacje. Dzięki temu jesteś na bieżąco! Lubisz spotykać się z ludźmi o podobnej mentalności, wdawać się w dyskusje i wzajemnie inspirować.

Z przyjemnością tworzymy dla Ciebie przestrzeń do kreatywnego samorozwoju! Koniecznie sprawdź nasze propozycje:  

nasze propozycje

Twoje wydarzenia

Wstęp wolny

„Frankenstein” – pokaz filmu z muzyką na żywo

Wrocław

paź22

Koncert na orkiestrę mandolinową do filmu z 1910 roku pt. „Frankenstein” – klasyki kina niemego z gatunku filmów grozy w reż. J.S. Dawleya, na podstawie powieści M. Shelley z 1818 r.  Muzykę do filmu wykonują Ziębicka Orkiestra Mandolinistów pod batutą pomysłodawcy i autora muzyki Dariusza Dżugana.

Wstęp biletowany

„Lot nad kukułczym gniazdem”

Wrocław

paź14

Spektakl „Lot nad kukułczym gniazdem” (reż. Cezary Iber) – klasyka w nowoczesnej, wizjonerskiej inscenizacji. Przed spektaklem spotkanie z reżyserem oraz oprowadzenie po wystawie nt. dziejów Teatru Polskiego i jego słynnych spektakli.

Wstęp wolny

Absurd nie czytać kultury! Ogólnopolska Noc Bibliotek 2023 

Wrocław

paź7

7 X spotkamy się w Dolnośląskiej Bibliotece Publicznej aby świętować Noc Bibliotek 2023. Hasło przewodnie akcji brzmi: Absurd nie czytać kultury! Bo czytamy na co dzień: symbole, dźwięki i emocje – to nam daje literatura i sztuka a szerzej – kultura.