Jaki Dolny Śląsk masz w sobie ?

TWÓJ WYNIK TO: Nakręcone Kolejkowo

Lubisz być tam, gdzie dużo się dzieje, i sam(a) też zawsze działasz na najwyższych obrotach. Bo po co marnować czas w domu, gdy za progiem czeka tyle wspaniałości? Ważne, by ciągle być w ruchu!

Dlatego już teraz zaplanuj swój październikowy dolnośląski kalendarz – zobacz poniżej, jakie mamy dla Ciebie propozycje!

nasze propozycje

Twoje wydarzenia

Wstęp wolny

Dolnośląskie gale operetkowe 

Jawor

paź12

Dolnośląskie teatry miejskie gościły dawniej wielu sławnych artystów. Przypominając tamte czasy, Stowarzyszenie Operetka Wrocławska zaprasza na koncert galowy w zabytkowym teatrze Jawora, który upamiętni jego bogate tradycje muzyczne.

Wstęp wolny

Rekreacyjny Rajd Rowerowy 

Ziębice

paź7

Rajd organizowany jest na terenie Gminy Ziębice i gmin ościennych. Ideą rajdu jest połączenie aktywnego wypoczynku, odwiedzanie miejsc związanych z historią Dolnego Śląska, a także integracja mieszkańców.

Wstęp wolny

Darmowe wejście do muzeum oraz warsztaty terenowe Muzeum Poczty i Tele...

Wrocław

paź1
paź22

Darmowe wejście do MPiT we Wrocławiu 15 października oraz warsztaty terenowe na zaproszenie UMWD podczas pikniku rodzinnego na Torze Wyścigów Konnych na Partynicach. Obu wydarzeniom towarzyszyć będzie pieczęć okolicznościowa z okazji 25-lecia samorządu.